• DOLAR
  9,7286
  %1,31
 • EURO
  11,3618
  %1,51
 • ALTIN
  562,68
  %1,68
 • BIST
  1.480
  %1,68
Erkek Memesi Ne İşe Yarar, Niye Var?

Erkek Memesi Ne İşe Yarar, Niye Var?

Kadınların erkekler hakkında en çok merak ettiği konulardan biri olan erkek memesi ne işe yarar? Veya erkeklerin memesi niye var? Gibi soruların cevabı, aslında erkeklerinde merak ettikleri konular arasında yer alıyor.

Kadın memesi süt verip insanlığın varlığının devam edebilmesi için bir vesile iken, erkeklerde bu durum çok daha farklıdır. Çünkü erkek memesinin süt verme gibi görevi bulunmuyor.

Her ne kadar estetik açıdan güzel dursa da işlev açısından görünürde herhangi bir fonksiyonu olmuyor. Erkeklerin memesi neye yarar gibi merak edilen bu ilginç soruya, bilimsel açıklamalar ile cevap vermeye çalıştık.

İşte Erkek Memesi Ne İşe Yarar? Sorusuna Cevaplar

Erkek

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

 1. Erkek memesinin ne işe yaradığı ve neden var olduğu hakkında bilimsel bir açıklama olmuş. İlginç olduğu kadar önemli olmasa da merak edilen bu konuya değindiğiniz ve mantıklı cevaplar verdiğiniz için teşekkürler.

 2. Bilimsel bir yaklaşım sergilediğiniz için teşekkür ederim. Erkeklerin memesi süt vermez evet ama estetik açıdan olması gerekiyor 🙂 acaba alıştığımız için mi öyle geliyor bilmiyorum ama öyle işte :-p

 3. farklı ve ilginç bir yaklaşım olmuş. Galiba sarı mikrofon sormuştu bunu. Bilimsel açıklamasının olması daha güzel bir cevap aslında öğrenmiş olduk insanın oluşumunu

 4. Aydınlatıcı bir metin olmuş normalde böyle bir soru sorsalar apışıp kalır ve komik bulurdum ancak bilimsel açıdan bakıldığında farklı bir sonuç çıkıyormuş.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM